Det här är den gamla versionen av Prisjakt. Återvänd till nya Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 5m

 Lägg i lista  Jämför
Det här är en arkiverad kategori. Vi arbetar inte aktivt med den längre, men du hittar fortfarande en del produkter och priser här.
Jämför pris på alla MicroConnect Fiberoptiska nätverkskablar (375)

Popularitetsutveckling

558:e populäraste i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar - 546962:a totalt på Prisjakt

Prisutveckling

Prishistorik

Här visas de senaste prisförändringarna som skett på produkten hos varje butik. Om en butik säljer flera varianter av produkten visas den senaste prisändringen för varje variant.

  Butik Datum  Prisändring Pris Produktbeskrivning
CDON 2021-10-26   +550:- 871:-  DafixXpand - Nätverkskabel LC/UPC enkelläge (hane) till SC/UPC 5 m fib
Compu-mail.se 2021-10-22 -1:-   124:- MicroConnect Netværkskabel Fiberoptik ..
Westium Data 2021-10-18 -5:-   363:- MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
ComputerSalg SE 2021-10-10  Nytt pris 281:-  DafixXpand - Nätverkskabel - LC/UPC enkelläge (hane) till SC/UPC enkel
MrArtur.se 2021-09-02 -4:-   341:- MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 5M 9/125 SM
Dustin Home 2021-06-01 -70:-   225:-  Microconnect Nätverkskabel