Det här är den gamla versionen av Prisjakt. Återvänd till nya Prisjakt
105 st butiker
Fri frakt över 300 kr
Fri retur i våra butiker

https://www.kjell.com

Betalningsalternativ

Klarna
Visa
MasterCard
Kortbetalning
Direktbetalning
Faktura
Avbetalning
Förskottsbetalning
SMS-betalning
Postförskott
Bitcoin

Är något felaktigt, Tipsa oss gärna här!

Butiken finns i Sverige. Priserna visas i SEK. Kontakt med butiken kan ske på Svenska.

Information om Kjell & Company

Erbjuder telefonsupport. Se butikens hemsida för information.

Erbjuder på-platsen installationssupport. Se butikens hemsida för info och eventuella regionala begränsningar.

Fullständigt firmanamn: Kjell & Co Elektronik AB

Organisationsnr: 556400-5378

fysiska butiker

Namn Adress Postnummer Stad Telefonnummer Mejl
Alingsås Kungsgatan 34 441 31 Alingsås 0322-64 91 20 alingsas@kjell.com
Burlöv Center Kronetorpsvägen 2 232 37 Arlöv 040-532000 burlov@kjell.com
Bollnäs Västra Stationsgatan 5 821 43 Bollnäs 0278-754400 bollnas@kjell.com
Kupolen Köpcentrum Kupolen 12 781 70 Borlänge 0243-48 06 10 borlange@kjell.com
Borås city Österlånggatan 45 503 37 Borås 033-722 81 00 boras.city@kjell.com
Borås Knalleland Skaraborgsvägen 58 506 30 Borås 033-238989 boras@kjell.com
Tuna Park Köpcentrum Gunborg Nymans väg 2 632 22 Eskilstuna 016-142880 eskilstuna@kjell.com
Falun Falugatan 2 791 71 Falun 023-721 07 07 falun@kjell.com
Farsta Centrum Farstaplan 27 123 47 Farsta 08-55624000 farsta@kjell.com
Gävle city Drottninggatan 10 803 20 Gävle 026-423 22 22 gavle.city@kjell.com
Backaplan (Backa2) Backavägen 2 417 05 Göteborg 031-303 04 20 backaplan.gbg@kjell.com
Frölunda Torg Frölunda Torg 421 44 Göteborg 031 353 51 30 frolunda@kjell.com
Kungsgatan GBG Kungsgatan 27 411 15 Göteborg 031-353 54 20 kungsgatan.gbg@kjell.com
Nordstan Köpmansgatan 11B 411 06 Göteborg 031 - 30 30 590 nordstan@kjell.com
Hallarna Prästvägen 1 306 63 Halmstad 035-260 90 50 hallarna@kjell.com
Halmstad Köpmansgatan 8 302 42 Halmstad 035-106680 halmstad@kjell.com
Haninge Centrum Haninge Centrum 136 46 Haninge 08-55650000 haninge@kjell.com
Helsingborg city Bruksgatan 18 252 23 Helsingborg 042-377090 helsingborg@kjell.com
Bäckebol Transportgatan 23 422 46 Hsings Backa 031-303 04 40 backebol@kjell.com
Huddinge Kommunalvägen 18 141 47 Huddinge 08-12016767 huddinge@kjell.com
Hudiksvall Storgatan 25 82430 Hudiksvall 0650-48 54 00 hudiksvall@kjell.com
Hässleholm Gallerian Hässleholm 28131 Hässleholm 0451-742424 hassleholm@kjell.com
Barkarby Gate Kalvshällavägen 10 17744 Järfälla 08-59900422 barkarby@kjell.com
Jakobsberg Tornérplatsen 30 177 30 Järfälla 08-40880606 jakobsberg@kjell.com
A6 Center Kompanigatan 16 55305 Jönköping 036-292 92 30 a6center@kjell.com
Jönköping Södra Strandgatan 5 553 20 Jönköping 036-173990 jonkoping@kjell.com
Baronen Skeppsbrogatan 12 392 31 Kalmar 0480-25220 kalmar@kjell.com
Karlskrona Ronneybygatan 52 37134 Karlskrona 0455 37 86 90 karlskrona@kjell.com
Bergvik Köpcenter Frykmansväg 1 D 653 46 Karlstad 054-770 67 00 bergvik@kjell.com
Mitt i City Drottninggatan 18 652 25 Karlstad 054-190920 karlstad@kjell.com
Katrineholm Köpmangatan 22 641 30 Katrineholm 0150-63 33 30 katrineholm@kjell.com
Kista Galleria Kista Galleria 164 91 Kista 08-59464300 kista@kjell.com
C4 Shopping Fundationsvägen 17 291 28 Kristianstad 044-781 78 70 c4@kjell.com
Kristianstad Västra storgatan 52 291 31 Kristianstad 044-202380 kristianstad@kjell.com
Kungsbacka Borgmästaregatan 5 434 38 Kungsbacka 0300-698220 kungsbacka@kjell.com
Kongahälla Älvebacken 31 442 48 Kungälv 0303-37 36 00 kongahalla@kjell.com
Lidköping Nya Stadens Torg 8 531 31 Lidköping 0510-78 98 00 lidkoping@kjell.com
Gyllenhuset Repslagaregatan 18C 582 19 Linköping 013-3281040 linkoping@kjell.com
IKANO-huset Svedengatan 7 581 28 Linköping 013-3281030 tornby@kjell.com
Luleå Storgatan 40 972 31 Luleå 0920-440110 lulea@kjell.com
Lund city Stora Södergatan 58 222 23 Lund 046-235590 lund@kjell.com
Nova Lund Företagsvägen 10 227 61 Lund 046-307600 novalund@kjell.com
Center Syd Shoppingcenter Marknadsvägen 7 246 41 Löddeköpinge 046-708060 centersyd@kjell.com
Emporia Hyllie Boulevard 19 215 32 Malmö 040-620 00 62 emporia@kjell.com
Mobilia Shoppingcenter Per Albin Hanssons väg 40 214 32 Malmö 040-6056840 mobilia.malmo@kjell.com
Södergatan Södergatan 19 211 34 Malmö 040-6056850 sodergatan@kjell.com
Triangeln Södra Förstadsgatan 41 211 43 Malmö 040-6606760 triangeln.malmo@kjell.com
Mora Kyrkogatan 20 792 30 Mora 0250-576800 mora@kjell.com
Motala Kungsgatan 9 591 30 Motala 0141-109110 motala@kjell.com
Mölndal Galleria Brogatan 23 431 30 Mölndal 031-3864020 molndal@kjell.com
Nacka Forum Romansvägen 8 131 40 Nacka 08-55678990 nacka@kjell.com
Sickla Järnvägsgatan 11 13154 Nacka 08-120 170 77 sickla@kjell.com
Galleria Domino Drottninggatan 37 602 32 Norrköping 011-365400 norrkoping@kjell.com
Mirum Galleria (Hageby Centrum) Lidaleden 8 60 014 Norrköping 011-4220210 hageby@kjell.com
Nyköping Västra Storgatan 13 61131 Nyköping 0155-210090 nykoping@kjell.com
Allum, Partille Kyrktorget 19-21 433 33 Partille 031-445160 partille@kjell.com
Piteå Storgatan 41 941 32 Piteå 0911-27 12 66 pitea@kjell.com
Skellefteå Nygatan 47 931 31 Skellefteå 0910-760600 skelleftea@kjell.com
Skärholmen Centrum Bredholmsgatan 4 127 48 Skärholmen 08-7106530 skarholmen@kjell.com
Skövde Hertig Johans Torg 4 541 30 Skövde 0500-78 07 00 skovde@kjell.com
Sollentuna Centrum Allfarvägen 191 47 Sollentuna 08-518 011 90 sollentuna@kjell.com
Mall of Scandinavia Stjärntorget 2 169 79 Solna 08-409 026 10 mos@kjell.com
Solna Centrum Postgången 44 171 45 Solna 08-4446560 solna@kjell.com
Stenungsund Östra Köpmansgatan 22 44430 Stenungsund 0303-379990 stenungsund@kjell.com
Centralstation Sthlm (KjellExpress) Stockholm Centralstation, Centralplan 15 11120 Stockholm 08-522 406 99 sthlm.central@kjell.com
Fleminggatan, Kungsholmen Fleminggatan 40 112 33 Stockholm 08-50101820 kungsholmen@kjell.com
Fältöversten Värtavägen 7 115 20 Stockholm 08-795 58 50 faltoversten@kjell.com
Kungens Kurva Diagonalvägen 10 141 75 Stockholm 08-56257272 kungenskurva@kjell.com
Kungsgatan Kungsgatan 41-43 111 56 Stockholm 08-214810 kungsgatan@kjell.com
Liljeholmen Liljeholmstorget 5 117 63 Stockholm 08-51800330 liljeholmen@kjell.com
Odenplan Odengatan 62 113 22 Stockholm 08-56 27 55 55 odenplan@kjell.com
Ringvägen, Stockholm Ringvägen 115 118 60 Stockholm 08-409 299 00 ringvagen@kjell.com
Sergelgatan Sergelgatan 11 111 57 Stockholm 08-51 80 49 30 sergelgatan@kjell.com
Skrapan, Södermalm Götgatan 78 118 30 Stockholm 08-6412220 sodermalm@kjell.com
Nordby Shoppingcenter Nordby Shoppingcenter 452 92 Strömstad 0526-170600 nordby@kjell.com
Sundbyberg Landsvägen 47 172 25 Sundbyberg 08-12051330 sundbyberg@kjell.com
Birsta City Birsta City 857 53 Sundsvall 060-525140 sundsvall@kjell.com
Sundsvall city Storgatan 26 852 30 Sundsvall 060-744 33 33 sundsvall.city@kjell.com
Södertälje Storgatan 4 151 71 Södertälje 08-51800080 sodertalje@kjell.com
Trelleborg Algatan 10 231 42 Trelleborg 0410-78 07 80 trelleborg@kjell.com
Etage, Trollättan Ladugårdsvägen 14 461 70 Trollhättan 0520-445210 trollhattan@kjell.com
Tyresö Centrum Marknadsgränd 34 135 40 Tyresö 08-120 317 60 tyreso@kjell.com
Täby Centrum Täby Centrum 183 34 Täby 08-7582055 taby@kjell.com
Torp Köpcentrum, Uddevalla Torp Köpcentrum 451 76 Uddevalla 0522-89560 uddevalla@kjell.com
MVG Storgatan 51 903 26 Umeå 090-126950 umea@kjell.com
Umeå Syd Marknadsgatan 9 904 22 Umeå 090-200 74 74 umea.syd@kjell.com
Väsby centrum Dragonvägen 86 194 33 Upplands-Väsby 08-59092870 vasby@kjell.com
Gränby Centrum Marknadsgatan 1 75431 Uppsala 018 749 01 40 granby@kjell.com
Uppsala city Svartbäcksgatan 14 753 20 Uppsala 018-138830 uppsala@kjell.com
Valbo Köpcentrum Valbo Köpcentrum 818 02 Valbo 026-134340 gavle@kjell.com
Varberg Västra vallgatan 2 432 41 Varberg 0340-69 56 20 varberg@kjell.com
Visby Österväg 8 621 45 Visby 0498-77 92 00 visby@kjell.com
Vällingby Centrum Årevägen 26 162 60 Vällingby 08-375220 vallingby@kjell.com
Värnamo Lasarettsgatan 1 33130 Värnamo 0370-34 57 00 varnamo@kjell.com
Västervik Stora Torget 2 593 33 Västervik 0490-56 20 00 vastervik@kjell.com
Erikslund Shopping Center Erikslund Shoppingcenter 721 38 Västerås 021-813 04 22 erikslund@kjell.com
Västerås Gallerian 118 722 13 Västerås 021-811420 vasteras@kjell.com
Affärshuset Tegnér Storgatan 36 352 31 Växjö 0470-26130 vaxjo@kjell.com
Ystad Stora Östergatan 21 271 34 Ystad 0411-26 16 60 ystad@kjell.com
Åkersberga Centrum Stationsvägen 5 184 30 Åkersberga 08-518 016 68 akersberga@kjell.com
Väla Centrum Väla Centrum (ingång 5) 260 36 Ödåkra 042-329480 vala@kjell.com
Marieberg Centrum Säljarevägen 1 702 36 Örebro 019-225450 orebro@kjell.com
Örebro City Drottninggatan 30 702 10 Örebro 019-764 97 90 orebro.city@kjell.com
Örnsköldsvik Storgatan 5 B 891 33 Örnsköldsvik 0660-69 92 10 ornskoldsvik@kjell.com
Östersund Prästgatan 41 831 31 Östersund 063-7010500 ostersund@kjell.com